Weather App - Lazure: Forecast & Widget

3.4

Akıllı telefonunuzda büyük miktarda meteorolojik bilgi

2.3k

Bu uygulamayı oyla

Tavsiye edilen bir uygulama olan Weather App - Lazure: Forecast & Widget sayesinde akıllı telefonunuzdan hava şartlarıyla ilgili çok sayıda bilgiye ulaşabilirsiniz. Yeni bir hava durumu uygulaması arıyorsanız şanslısınız - yeni bir seçenek buldunuz.

Weather App - Lazure: Forecast & Widget, her şeyden önce çekici, modern ve etkileşimli bir tasarıma sahip olmakla birlikte, bildirimler menüsünde bulunduğunuz yerdeki mevcut hava durumunu rahatça görüntülemesi ile göze çarpıyor.

Weather App - Lazure: Forecast & Widget'ın ikinci önemli özelliği ise, sağladığı bilgi miktarıdır. Sadece sıcaklık (Fahrenheit veya Celsius cinsinden) ve hava durumunu göstermez, aynı zamanda nem, yaklaşan hava durumunu, yağmur ihtimalini, hava koşullarını, gün doğumu ve günbatımı zamanlarını, ay evresi, görüş mesafesi ve rüzgar hızını da gösterir. Hatta bu verilerin bazılarını bir dünya haritasında görüntüler.

Weather App - Lazure: Forecast & Widget, kesinlikle iklim ve meteorolojik bilgilerde Android için en iyi seçeneklerden biridir.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X